Preskočiť na obsah
TAX LEGAL

Odborné a poradenské služby

TAX LEGAL s.r.o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Pohorelá
Od roku
2014
IČO
47 967 005

TAX LEGAL

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Clementisova 838, 976 69 Pohorelá
Na trhu od
2. decembra 2014
IČO
47 967 005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

11
rokov na trhu
2014
rok vzniku
22
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte TAX LEGAL

Spoločnosť TAX LEGAL s.r.o. má sídlo na adrese Clementisova 838, 976 69 Pohorelá. Zapísaná je od 2. decembra 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 22 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
TAX LEGAL s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 967 005
DIČ
2024162448
Dátum vzniku
2. decembra 2014
Sídlo
Clementisova 838, 976 69 Pohorelá
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 27488/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TAX LEGAL zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Administratívne služby

Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Finančný leasing
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Kuriérske služby
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Factoring a forfaiting

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TAX LEGAL s.r.o.?

Sídlo je na adrese Clementisova 838, 976 69 Pohorelá.

Čím sa TAX LEGAL s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí.

Aké je IČO – TAX LEGAL s.r.o.?

IČO je 47 967 005, DIČ 2024162448.

Kedy vznikla TAX LEGAL s.r.o.?

Vznik: 2. decembra 2014. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Clementisova 838 976 69 Pohorelá

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TAX LEGAL s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tax-legal.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.